Wypłaty i statusy transakcji

Wypłaty i statusy transakcji

on kwietnia 27, 2020

Cześć, przybywamy z dobrymi newsami!  

Tak, wiemy - nawaliliśmy. Naprawdę Was za to przepraszamy.

Przebudowaliśmy nowy serwis, aby:

  • szybciej zatwierdzać cashback - wreszcie to mamy, sprawdźcie swoje konta; 

  • cashback pojawiał się w ciągu kilku minut na Waszych kontach - teraz zajmuje to średnio 6 minut i 23 sekundy;

  • nie było potrzeby zgłaszania reklamacji - jeśli nawet taka potrzeba się pojawi, to wszystko jest w jednym miejscu - zgłoszenia;

  • mieć szybszy dostęp do specjalnych ofert naszych Partnerów - coraz częściej korzystacie z działu Gorące Okazje;

  • wyszukiwarka działała łatwiej i szybciej - teraz możecie znaleźć konkretne produkty, których potrzebujecie; 

  • cashback mógł być konwertowany na dowolną walutę - sprawdźcie, jak szybko możecie oszczędzać w USD, EURO czy PLN; 

  • Wasze konto cashback było bardziej przejrzyste - dodaliśmy opisy i podsumowania transakcji;

  • pojawiła się opcja dark mode - już jest, korzystajcie!   

Nie wyszło tak, jak chcieliśmy - miało być pozytywne BANG, a wzięliśmy na klatę przebudowę serwisu, który włączyliśmy za szybko. Zakopaliśmy się w pracach, które miały trwać 3 dni, a wyszło z tego 6 tygodni. Niby nie myli się tylko ten, co nic nie robi, ale i tak mamy poczucie, że przesadziliśmy, za co Was przepraszamy.  

ALE! Dzisiaj nie przychodzimy z samymi przeprosinami - wracamy do normalnego funkcjonowania ze zdwojoną siłą:

  1. W piątek wypłaciliśmy już 100 000 zł cashbacku, w tym tygodniu będziemy wypłacać kolejne sumy. 

  2. Zaktualizowaliśmy statusy wszystkich zaległych transakcji, które od tej pory będą się automatycznie zatwierdzać (pozostają jeszcze te, które nie zostały zweryfikowane przez sklep).

WAŻNE: Od tej pory aktualizacja transakcji będzie przebiegała płynniej i szybciej. Sprawdzajcie na bieżąco swoje konta, bo cały czas działamy! Będziemy Was informować mailowo, gdy wypłata cashback dojdzie na konto bankowe.   

Przerosła nas liczba transakcji i wypłat, dlatego nie nadążaliśmy z ich weryfikacją, jednak powoli z tego wychodzimy.  Jeszcze raz przepraszamy za całe zamieszanie, na jakie mieliście okazję się u nas natknąć w ostatnim czasie, ale możecie być spokojni o Wasz cashback - nigdzie się nie wybieramy, a zlecone wypłaty, tak jak zawsze - znajdą się na Waszym koncie.

Musimy Was poinformować o tym, że chwilowo wypłaty mogą przychodzić z opóźnieniem, jednak robimy co w naszej mocy, aby realizować te wypłaty na czas.  

Wreszcie możemy ogłosić, że 1 maja wyłączamy wersję Beta systemu. To nie oznacza jednak, że przestaniemy modyfikować i ulepszać system - wszystkie Wasze uwagi są dla nas bardzo cenne i robimy co możemy, żeby korzystanie z serwisu było coraz łatwiejsze i przyjemniejsze.

PS Dostajemy od Was sporo wiadomości, możliwe, że część z Was czeka na odpowiedź zwrotną już kilka dni - zapewniamy, że na wszystkie zgłoszenia staramy się odpowiedzieć jak najszybciej.