Poleć nas znajomemu

Poleć nas znajomemu

Razem zgarnijcie po 10 zł bonusu!

on października 09, 2020

Cześć wszystkim!

Cały czas wprowadzamy małe i duże zmiany w serwisie, dodajemy nowe funkcje i optymalizujemy te, które już są, by działały lepiej. Od pojawienia się nowego systemu często prosiliście nas o przywrócenie możliwości polecania serwisu znajomym w celu uzyskania 10 zł bonusu. Niedawno włączyliśmy tę funkcjonalność, nawet w lepszym wydaniu - teraz nie tylko Ty otrzymasz 10 zł za polecenie komuś Planet Plus, ale również osoba, która zarejestruje się z Twojego linku.

Nie znasz jeszcze tej opcji i zastanawiasz się, jak to właściwie działa? Odpowiedź brzmi: bardzo prosto. Po zalogowaniu się na stronie głównej znajdziesz zakładkę "Polecaj i zarabiaj" w górnym pasku (oraz po wyborze swojego konta w wersji mobilnej). Po kliknięciu tej opcji wyskoczy Ci okienko z Twoim własnym linkiem polecającym. Wyślij ten link znajomym - jeśli któryś z nich zarejestruje się do serwisu za jego pomocą, zarówno Ty jak i on otrzymacie po 10 zł bonusu na Konto Cashback w Planet Plus. Bonus będziecie mogli wypłacić, gdy zaproszona osoba zgarnie 20 zł zatwierdzonego cashbacku.

Wejdź na stronę i zapraszaj znajomych.

Pamiętaj, że Twój link polecający nie jest jednorazowego użytku - możesz zaprosić do korzystania z platformy tyle osób, ile chcesz :) Udanego oszczędzania z Planet Plus!

Pozdrawiamy

Zespół Planet Plus