Podsumowanie 2020 roku

Podsumowanie 2020 roku

...i życzenia świąteczne

on grudnia 22, 2020

W końcu doczekaliśmy ostatniego tygodnia tego roku. Był on pełen ważnych wydarzeń, wyzwań i kofeiny. Na pewno jest to dobry moment na to, żeby złapać oddech przed kolejnym, intensywnym czasem, dać odpocząć ekspresowi do kawy, ale również na to, aby poświęcić chwilę refleksji nad tym rokiem, który żegnamy.

Nasze przemyślenia krążą wokół ogromnych wyzwań, przed którymi stanęliśmy - rozstanie ze starym systemem, powitanie nowego, wzloty i upadki z tym związane i wiele, wiele innych - ani na chwilę się nie poddaliśmy, a wyjście z podbramkowych sytuacji nauczyło nas nowych rzeczy. Spotykało nas również wiele dobrego. Osiągnęliśmy cele, które przedsięwzięliśmy. Jako firma nigdy nie czuliśmy się tak silni i tak zdeterminowani, żeby iść po więcej. Nasi użytkownicy zaoszczędzili z nami 15 milionów złotych, a wydali ponad 100 milionów - jest to wynik, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Tym, którzy wytrwali z czytaniem aż do tego momentu, chcielibyśmy życzyć Wesołych Świąt. Zdrowia, które na pewno wiele z nas nauczyło się jeszcze bardziej doceniać; sukcesów, zwłaszcza tych osiągniętych determinacją i ciężką pracą, ponieważ te smakują najlepiej; porażek, ale tylko tych, z których można się podnieść - bo nikt nie jest nieomylny, a z każdego pokonanego wyzwania płynie nowa nauka. Żeby postanowienia noworoczne przyniosły oczekiwane rezultaty, a kolejny rok był łatwiejszy do przetrwania.

Pozdrawiamy

Zespół Planet Plus