Planet Plus 2.0

Planet Plus 2.0

on lutego 14, 2020

WAŻNE INFO: cały czas przeliczamy saldo Twojego konta. Musimy sprawdzić wszystko dwa razy, nie chcemy pomyłek! Robimy wszystko, abyś jak najszybciej otrzymał dostęp do historii swoich transakcji. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia.

Cześć!

Nie znamy się, a szkoda, bo bardzo chciałbym Was poznać osobiście. Nazywam się Janek Sikora i razem z moim zespołem od 5 lat nieprzerwanie dbamy o to, aby Wasze zakupy były jeszcze przyjemniejsze. Wszystko dzięki możliwości zgarniania nieprzyzwoicie wysokiego cashbacku.

Pisząc tego posta, czuję lekki stres, ale jeszcze większą radość i satysfakcję, że będę mógł przedstawić nasz nowy system. Trudności było mnóstwo… zdajemy sobie sprawę, że z Waszej perspektywy nie wyglądało to dobrze. Chcemy, żebyście wiedzieli, że mimo to, dokładaliśmy wszelkich starań, aby transakcje naliczały się i to możliwie jak najszybciej.

Dlatego od października 2018 borykamy się ze stworzeniem nowego, pachnącego świeżością systemu. Dlaczego trwa to tak długo? Mieliśmy po drodze kilka (mniejszych i większych) przeszkód. Jedną z nich okazał się fakt, że osoby, które niemal pół roku zajmowały się programowaniem tego dzieła, niestety wcale nie zrobiły nowego systemu, tylko trochę odświeżyły stary. Na myśl o tym, jak bardzo byśmy Was zawiedli, postanowiliśmy powierzyć to zadanie komuś zupełnie innemu. Na szczęście, w końcu możemy Wam przedstawić wstępne efekty tej współpracy.

Co się właściwie zmieniło?

  1. Planeta zyskała nową szatę graficzną, dzięki której nasz portal stał się bardziej intuicyjny. Najważniejsze jednak, że zmieniliśmy się w wewnątrz (system).
  2. Poprawiliśmy naliczanie i rozliczanie transakcji: ich aktualizacja będzie przebiegała dużo sprawniej niż dotychczas. Oznacza to, że Wasze transakcje będą pojawiać się szybciej i jeszcze szybciej zatwierdzać.
  3. Przygotowaliśmy wyszukiwarkę produktów (mamy ich już prawie 6 mln) oraz specjalnie wyselekcjonowane „Gorące Okazje” tzn. najlepsze promocje dostępne z cashbackiem. Wszystko będziecie mieli na stronie głównej, aby zbieranie cashbacku było jeszcze prostsze.
  4. Skróciliśmy system, od tej pory dzieli Was tylko jedno kliknięcie, aby skorzystać z naszej oferty.
  5. Wdrożyliśmy pełną automatyzację, ale to sprawdźcie akurat sami…
  6. Wprowadziliśmy wielowalutowość: w ustawieniach konta można teraz dostosować walutę, w której ma być wyświetlana strona i naliczany Wasz cashback.

Dlaczego przedstawiamy Planet Plus Beta?

Chcemy poznać Waszą opinię na temat serwisu, bo wiadomo — my też kupujemy z cashbackiem, ale przede wszystkim to Wy tworzycie społeczność Planet Plus. Część nowości możemy przetestować dopiero przy większym ruchu na stronie, dlatego niektóre funkcjonalności chwilowo mogą nie działać, tak super, jak byśmy tego chcieli.

Pytania dotyczące „nowych, lepszych nas” możecie zadawać na maila beta@planetplus.com. Na tego samego maila zgłaszajcie swoje uwagi, konstruktywną krytykę i sugestie. Maila będę sprawdzał osobiście i postaram się na każdego odpowiedzieć. Na blogu chciałbym dzielić się z Wami tym, co się zmienia i w jakim aspekcie, tak abyśmy mogli Wam również pokazać, które z Waszych pomysłów i funkcjonalności zostaną wdrożone w kolejnym Realeasie.

Watch this space, new is coming! Wysoka 5!