Kolejne wypłaty zostały zrealizowane!

Kolejne wypłaty zostały zrealizowane!

on maja 08, 2020

Witamy ponownie!

Nadszedł koniec tygodnia, więc dajemy znać, co u nas słychać. W zeszłym tygodniu pisaliśmy, że powoli odkopujemy się z zaległości. Naprawdę działamy, czego dowodem będą wypłaty cashbacku, które już wkrótce zobaczycie na kontach. Dosłownie przed chwilą puściliśmy wypłaty na łączną sumę 457307,36 zł. To nie koniec, ale pracujemy nad tym, żeby za chwilę wyszła kolejna pula.

Chcemy Was bardzo przeprosić za opóźnienia. Nigdy nie było sytuacji, żeby ktoś nie dostał swojej wypłaty, nie macie więc żadnego powodu do zmartwień, że teraz miałoby się tak stać. Jesteście dla nas najważniejsi, dlatego zawsze bierzemy na klatę Wasze problemy, skargi, reklamacje - staramy się pomóc, jeśli tylko jest to możliwe. Wiemy, że ostatnio korzystanie z serwisu kosztowało Was sporo cierpliwości, ale nie stawialibyśmy nowej strony, gdybyśmy nie mieli pewności, że warto. Od dawna marzyły nam się odświeżony wygląd strony i jej lepsza funkcjonalność, a z ostatnich wzrostów transakcji i ruchu wynika, że Wam także.

Dlatego dziękujemy, że jesteście z nami w tym trudnym dla nas wszystkich czasie - mimo wszystko wierzycie w nas i dalej z nami oszczędzacie!

Pozdrawiamy

Zespół Planet Plus