Black Friday w Planet Plus

Black Friday w Planet Plus

...i konkurs z Mercedesem CLA

on listopada 24, 2020

W tym roku Black Friday wypada 27 listopada, czyli w pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, ale… czym właściwie jest Black Friday i skąd wzięło się największe święto zakupowe roku?

Jedna z teorii głosi, że nazwa „Czarny Piątek” wywodzi się ze slangu policyjnego, a pojawiła się po raz pierwszy w 1869 roku, gdy gwałtownie zaczęła spadać wartość złota przez spekulacje giełdowe na rynku finansowym w Stanach Zjednoczonych, w związku z czym władze musiały interweniować. Jedno jest pewne - aktualnie komercyjne, amerykańskie święto zawdzięcza swoją popularność ogromnym wyprzedażom i promocjom, które rokrocznie przyciągają miliony osób na świecie. Jest to również początek przedświątecznego szału zakupów.

W Polsce również to święto zyskało na popularności w ostatnich latach. W czasie pandemii i wynikających z niej obostrzeń, w tym roku Black Friday w większości przeniesie się do sklepów online, których część już od początku miesiąca oferuje zniżki z kodami rabatowymi i inne promocje. Na naszej stronie pojawiła się już podstrona dedykowana Black Friday i już teraz można na niej znaleźć kody rabatowe, podwyższony cashback i zniżki w wybranych sklepach, jak i również konkurs dla najaktywniejszych zakupowo użytkowników 🤫

Nagrodą główną w konkursie jest Mercedes CLA do użytku na miesiąc! 🤩

➡️ Tu można sprawdzić szczegóły konkursu 🚗 oraz znaleźć wszystkie sklepy biorące udział w akcji.


Wśród sklepów na podstronie w tym roku znalazło się między innymi AliExpress, które oferuje dedykowany kod ważny do 27 listopada. Cashback w tym sklepie wynosi aktualnie ponad 13%.

Kod można znaleźć pod tym linkiem.


Innym sklepem, do którego na pewno warto będzie zajrzeć jest eObuwie, które w tym roku oferuje podwyższony cashback w wysokości 7% aż do 30 listopada.

Sklep można znaleźć tu.


A może by tak rzucić to wszystko i gdzieś wyjechać? W Booking.com oprócz standardowego cashbacku można odebrać dodatkowy bonus za rezerwację aż do 30 listopada.

Link do sklepu znajduje się tu.


Nie można też przegapić podwyższonego cashbacku w Grouponie, bo 18% zwrotu będzie można otrzymać tylko 27 listopada!

Sprawdź sklep pod tym linkiem.


Pandora to sklep, którego nie trzeba nikomu przedstawiać - za kultową biżuterię tej marki będzie można nie tylko zgarnąć podwyższony cashback, ale również otrzymać 20% rabatu w sklepie aż do 30 listopada!

Sklep znajduje się pod tym linkiem.


Z kolei w sklepie z elektroniką i nie tylko, czyli w sławnym Media Markt będzie można odebrać podczas tegorocznej akcji wyższy zwrot za zakupy. Każdy dodatkowy bonus na elektronikę cieszy!

Odbierz cashback pod tym linkiem.


Warto zajrzeć do innego popularnego sklepu elektronicznego, w którym na codzień ceny nie odstraszają - Morele.net, bo w nim też podnosimy cashback.

Sprawdź, co oferuje sklep pod tym linkiem.


W Puccini oferujemy podwyższony cashback w wysokości 7% do 30 listopada. Galanteria skórzana dobrej jakości zawsze jest w cenie!

Sklep można znaleźć tu.


W Gino Rossi podnosimy cashback do 7%. Ta stawka obowiązuje do 30 listopada, dodatkowo do odebrania 30% rabatu z kodem BLACK (do 29.11). Informujemy na wypadek, gdyby ktoś potrzebował butów do przejścia się np. do paczkomatu, po te wszystkie paczki black-friday’owe!

Odbierz cashback tutaj.


Perfumeria Notino oferuje podwyższony cashback - polecamy wirtualnie odwiedzić ten sklep, bo ceny znajdujących się w nich popularnych produktów są naprawdę zachęcające. Dodatkowo do 29.11 obowiązuje kod rabatowy obniżający koszyk o 25% na top marki - BLACK25.

Sklep można znaleźć tu.


Mamy nadzieję, że nasz mały przewodnik po sklepach ułatwi komuś poruszanie się po promocjach w sklepach online, bo w tym roku jest ich niemało i łatwo coś przeoczyć. A tak w temacie przeoczania, koniecznie pamiętajcie o naszym konkursie! Jeszcze raz napiszemy (bo naprawdę się tym jaramy), można wygrać Mercedesa CLA na miesiąc! Oprócz tego rozdajemy bony zakupowe, więc zapraszamy do udziału! Tego nie możesz przegapić 🤩

Konkurs i podstrona z akcją Black Friday jest pod tym linkiem.