Aktualizacja tematu wypłat

Aktualizacja tematu wypłat

on listopada 27, 2020

Cześć!

Mamy dla Was małą aktualizację tematu wypłat.

Właściwie to nie taką małą, bo w tym tygodniu wypłaciliśmy dużą pulę zaległego cashbacku. Użytkownicy, którzy już go otrzymali na konto, zostali poinformowani o tym fakcie drogą mailową, jednak chcemy dać znać tym, którzy wypłat jeszcze nie dostali, jak obecnie wygląda sytuacja.

Cały zespół oraz nasz Prezes, Jan Sikora, codziennie robi wszystko, aby jak najskuteczniej i jak najszybciej przyspieszyć proces realizacji wypłat. Poza standardowym pozyskiwaniem płatności od sklepów partnerskich, jesteśmy w trakcie realizowania sporej ilości nowych projektów, których szczegółów jeszcze nie zdradzamy, a które pozwolą nam na regulację zaległości, żebyś Ty - nasz użytkowniku, dostał swój cashback na konto i żebyś też znalazł się na liście osób, którym możemy wysłać maila z dobrą wiadomością. Do tego jednak potrzebujemy trochę zrozumienia i cierpliwości.

Chcemy, żeby wszyscy i każdy z osobna wiedział, że walczymy i nie ma takiej możliwości, żebyśmy się poddali. Ani teraz, ani kiedykolwiek. Jak każda firma, nie z jednego kryzysu wychodziliśmy i tak będzie również tym razem.

Przypominamy, że Dział Obsługi Klienta pracuje na najwyższych obrotach (jak i zresztą cała firma), więc jeśli tylko macie pytania lub wątpliwości - piszcie do nas, z każdym problemem postaramy się jak najlepiej pomóc.

Przy okazji chcieliśmy podziękować Wam, że jesteście z nami! Szczególnie podziękowania dedykujemy tym, którzy wysyłają nam wiadomości tego typu:

Dajecie nam motywację do pędzenia naprzód!

PS Udanego Black Friday 🙂

Pozdrawiamy

Zespół Planet Plus